EU-LIFE

Building and promoting Excellence in Life Sciences in Europe

Asistent/ka výzkumné skupiny se znalostí účetnictví

Description

Středoevropský technologický institut VUT v Brně (CEITEC VUT) vypisuje přijímací řízení na obsazení pozice asistent/ka výzkumné skupiny se znalostí účetnictví.

Náplň práce:

Zpracování účetních podkladů pro zaúčtování účetních případů při řešení vědecko-výzkumných projektů a administrativní podpora při řešení projektů:

  • podávání a zpracování objednávek, likvidace přijatých faktur, komunikace s dodavateli,
  • příprava podkladů pro vyúčtování grantových prostředků, kontrola rozpočtů,
  • spolupráce s ekonomickým oddělením CEITEC VUT,
  • spolupráce s řešiteli projektů při organizaci národních i mezinárodních setkání,
  • facility management.

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, znalost účetnictví,
  • výborná komunikační znalost anglického jazyka (alespoň B2),
  • dobré komunikační schopnosti,
  • dobré verbální vyjadřování a příjemné vystupování,
  • znalost výzkumného nebo akademického prostředí výhodou,
  • vhodné i pro absolventy, avšak alespoň krátká praxe výhodou,
  • znalost MS Office (zejména MS Excel).

Nabízíme:

  • úvazek 60 % s možností navýšení,
  • odpovídající platové ohodnocení,
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, penzijní připojištění, 6 týdnů dovolené),
  • možnosti osobního rozvoje,
  • práce v mladém kolektivu,
  • nástup možný ihned.

Termín pro podání přihlášek: do 14. 11. 2018

Váš strukturovaný životopis v češtině a angličtině zašlete v pdf na e-mailovou adresu recruitment@ceitec.vutbr.cz . V případě pozvánky na ústní pohovor bude část nebo celý pohovor veden v anglickém jazyce a znalost základů účetnictví bude prověřena na praktických příkladech.

V E-mailu uveďte název pozice, o kterou se ucházíte, a kontakt na Vás.

Host Institute